Töltsd fel a hűtődet a Négyházmajor legjobb sous vide termékeivel és nyűgözd le a családot bármikor egy kreatív séf autentikus fogásaival

Zsírjában elterülő, ínycsiklandozó libamáj. Kívül ropogós, belül omlós húsok. Egészségtől kicsattanó, zamatos főtt zöldségek. Édes, enyhén csípős, krémes szószok. 

Ha megéheztél, mert tetszik az ízelítő és elképzelted, ahogy ilyen ételekkel veszed le a lábáról a családot és a vendégeidet, akkor a Négyházmajor sous vide választékába valószínűleg első kóstolásra beleszeretsz.

Megnézem a termékfelhozatalt

Töltsd fel a hűtődet a Négyházmajor legjobb sous vide termékeivel és nyűgözd le a családot bármikor egy kreatív séf autentikus fogásaival!

Megnézem a termékfelhozatalt

Zsírjában elterülő, ínycsiklandozó libamáj. Kívül ropogós, belül omlós húsok. Egészségtől kicsattanó, zamatos főtt zöldségek. Édes, enyhén csípős, krémes szószok. 

Ha megéheztél, mert tetszik az ízelítő és elképzelted, ahogy ilyen ételekkel veszed le a lábáról a családot és a vendégeidet, akkor a Négyházmajor sous vide választékába valószínűleg első kóstolásra beleszeretsz.

Miért válaszd a sous vide termékeit?

A mosolygós séf féltve őrzött receptjei

Vili, a kreatív séfünk kritikus szemmel válogatja össze azokat a természetes alapanyagokat, amelyekből az évekig csiszolt receptek alapján készíti az ételeket.

Ingyenes kiszállítás

Budapesten belül díjmentesen visszük az ajtódig a megrendelésedet – és váltunk is pár szót, ha van egy kis időd. 

Szezonális szortiment

Mivel az alapanyagok az évszakok szerint változnak, ezért érdemes figyelned a kínálatot és feltöltened a kamrát az osztatlan sikert arató fogásokkal.

A NASA-tól a Michelin-csillagos éttermekig

Talán már te is hallottad, hogy a franciák a tökéletes libamáj Szent Grálját fedezték fel a szuvidálásban. Azt viszont kevesen tudják, hogy a vákuumcsomagolt, hosszan és alacsony hőfokon kezelt ételekkel eredetileg az űrutazásra vitt nehéz konzerveket akarták kiváltani.

Az eljárással új (íz)életre kelt, hosszan eltartható, omlós, szaftos, természetesen élénk ételek végül meghódították a legjobb éttermek étlapjait, sőt a sous vide berendezés néhány háziasszony konyhájában is szerető otthonra talált.

A kísérletezőszellemnek hála a libamájon ma már lényegesen túlmutat a technológiával elkészíthető menüsor, de persze önmagában a szuvidálás senkit sem tesz mesterszakáccsá – muszáj ismerni, finomítani az egyes ételek kezelési hőmérsékletét és időtartamát.

Az éttermi élményt Vili 15 éves tapasztalata garantálja

Vili – a Bock Bisztró és a Vendéglő a KisBíróhoz egykori konyhafőnöke – a kritikus szemed a szezonális és kuriózum alapanyagok kiválasztásánál, a főzésnél pedig a perfekcionista szakácséned. A kisujjában van, hogyan hangsúlyozza ki egy alapanyag eredeti ízeit és mennyit bír el a klasszikus magyar gasztronómiából.Ez biztosítja, hogy pár perc előkészület után tálalható éttermi minőségű ételek kerülnek a kamrádba, amelyeket hamar a szívedbe zársz, ha nem akarsz hosszasan bajlódni a főzéssel és egy drága konyhai gépet beszerezni, de szeretnél olyan fogásokkal előrukkolni, amelyek egy séf kifinomult ízlését dicsérik.Ha hamisítatlan gasztrokalandot akarsz az asztalra tenni, akkor írj nekünk és szívesen ajánlunk bort az ételek mellé.Arra figyelj, hogy a felhozatal leköveti az évszakok változását, tehát érdemes rendszeresen böngészned a Négyházmajor webshopot és betárazni abból a fogásból, ami után az egész család elismerően hümmögött.

Megnézem a termékfelhozatalt

Nagyiféle falusi ízek ízlésesen a 21. századi étkezésekre

Örülünk, hogy itt vagy, mert a Négyházmajort te és a hozzád hasonló emberek ihlették.

Azok, akik bármikor belekanalaznának a nagyi gyümölcsöktől mosolygó lekvárjába, falatoznának a vidéki házak pincéjében lógó kolbászból és hűvös, esős időben pár korty házi eperszörppel költöztetnének egy leheletnyi nyarat a szívükbe.

Minden esély megvan rá, hogy szívesen visszatérsz hozzánk, ha

  • rajongsz a piaci hangulatért, illatokért;
  • városiként keresed a falusi ízeket, textúrákat;
  • ínyencként kutatod a kuriózum termékeket (borokat, sajtokat, húsokat);
  • édesanyaként adalékanyagmentes termékeket szeretnél a tányérra tenni.

Reméljük, gyakran benézel hozzánk, rendszeresen megosztod velünk a véleményedet az ételekről és az ötleteidet, amivel a Négyházmajor újabb ízekkel, színekkel lehet szerethetőbb.

Orsi és Vili

Pár kattintásra vagy a megrendelésed leadásától

Összerakom a kosaramat

Pár kattintásra vagy a megrendelésed leadásától

Összerakom a kosaramat

Három termékkategória, amivel tálalásra kész éttermi élmény költözik a kamrádba

Ráérős hétvégi reggelik, felhős hétköznapokat megszínező ebédek, borozós baráti délutánok és elmélyülten beszélgetős vacsorák mellé válogattuk össze azokat a fogásokat, amelyekkel mi is büszkén kínáljuk meg a vendégeinket.

Reggelire és délutáni falatozásokhoz

A sous vide legendás étele, a hideg libamáj mellett megtalálod például a Négyházmajor tárkonyos mustárját, a húsokat feldobó zöldséges pickle-t, a gyermekkori nyarakat idéző házi málnaszörpöt, a kovászos kenyérre kívánkozó vágott zsírt és lekvárt is.

A tartós termékek között csupa olyan finomságra bukkansz, amit előkaphatsz a hűtőből, amikor váratlan vendégek toppannak be vagy amikor egy kis extrával dobnád fel a hétköznapi étkezést.

Lássuk a vidéki ínyencségeket

Nem csak ünnepnapokra készült kuriózum fogások

Kívül ropogós, belül omlós hús egy leheletnyit felrázott, klasszikus köretekkel és évszakhoz passzoló szószokkal. Nálunk a megszokott kacsamell, bélszín, mangalicatarja mellett az étlapokon ritkán látott szarvasgerinc és őzkolbász is szembejön és rajtad múlik, hogy kiadós vagy könnyed köretet kérsz hozzá, végül édes, enyhén csípős vagy pikáns szósszal bolondítod meg.

Szívesen segítünk a tökéletesen harmonizáló tányért összerakni – írd meg, milyen hús vagy köret adja az alapot.

Kíváncsi vagyok a grillételekre

A kreatív séf által megálmodott ízharmónia

Vannak kimerítő napok, amikor semmi erőnk köretet válogatni a főfogás mellé, csak szeretnénk előkapni valamit a hűtőből, ami pár perc alatt tálalásra kész és nemcsak laktató, hanem finom és tápanyagdús is.

Nézd meg, milyen tányérokat rakott össze Vili, hogy egy otthon melegében átélt éttermi élménnyel zárjatok egy hosszúra nyúlt napot.

Mutasd a megkomponált ételeket

100% íz-, és pénzvisszafizetési garancia

Minden alapanyagot és terméket kritikus érzékszervi bírálattal választunk ki, és mivel mi is a Négyházmajor termékeit, ételeit fogyasztjuk, ezért magabiztosan vállaljuk az ízgaranciát.

Szinte biztosak vagyunk benne, hogy első harapásra megszereted a fogásainkat, de ha mégis úgy érzed, hogy mást kaptál, mint amit vártál, akkor szólj és visszavesszük a rendelésedet, majd visszafizetjük az árát.

Ígérjük, hogy nem fogunk megharagudni, épp ellenkezőleg, örülünk, hogy esélyt adtál a termékeinknek és hálásak vagyunk, ha elmondod, mivel nem voltál elégedett.

Ők már tesztelték a háztáji ízeinket

„Már több dobozt is kipróbáltam és körbekóstoltam. Fenomenális minden, egyik sem okozott csalódást. Csak ajánlani tudom”

Dr. Krizsán Kristóf

„Két alkalommal rendeltem már, mind a kétszer rendben ment minden. A kiszállítás napján felhívtak, hogy mikor jöhetnek pontosan. A csomagolás diszkrét és ízléses, ahol lehet papírt használnak, elégedett vagyok a minőséggel is.”

Viszoczki Balázs

Szuper árak, Még szuperebb minőség! A Köszöntő dobozból, és a Négyházmajor válogatás dobozból is rendeltünk! Mindennel megvoltunk elégedve! Köszönjük csak így tovább!

Szalma Attila

Imádott kistermelőink, akiknek a termékeiből főzünk

Gyakori kérdések, amelyek benned is felmerülhettek

Itt találod azokat a kérdéseket, amelyeket többször feltettek nekünk és talán neked is eszedbe jutottak. Ha ezeken felül maradt kérdésed a megrendelésről, a fizetésről, a kiszállításról vagy a termékekről, akkor írj az info@negyhazmajor.hu-ra, igyekszünk gyorsan válaszolni.

Mikor kapom meg a csomagomat?

Pénteken, ha kedden 23:59-ig és kedden, ha pénteken 23:59-ig adod le a megrendelésedet.

Hova és milyen költséggel szállítotok?

Budapesten ingyenesen visszük ki a csomagodat, az agglomerációba (Érd, Diósd, Törökbálint, Budaörs, Budakeszi, Nagykovácsi, Solymár, Üröm, Budakalász, Pomáz, Dunakeszi, Fót, Mogyoród, Csömör, Kerepes, Kistarcsa, Nagytarcsa, Pécel, Ecser, Maglód, Vecsés, Üllő, Gödöllő, Gyál, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Halásztelek) pedig 1 800 forint a szállítási költség.

Hogyan tudok fizetni?

A megrendelés leadásakor a megbízható Barion rendszeren keresztül bankkártyával vagy a futárnál szintén bankkártyával. (A jelenlegi helyzetben azzal is igyekszünk vigyázni rátok, hogy szüneteltetjük a készpénzes fizetést.)

Hogyan élhetek a garanciával?

Bízunk benne, hogy a fogások a te tetszésedet is elnyerik (ezek gyakran kerülnek a mi asztalunkra is), de ha kóstoláskor mégis úgy érzed, hogy ez nem a te ízvilágod, akkor hívj fel minket és egyeztetjük a részleteket.

A tasakokból nem oldódik ki káros anyag?

Nem. Ez egy több mint fél évszázados technológia, amihez olyan vákuumtasakot fejlesztettek, ami bírja a hőkezelést és a hetekig vagy akár hónapokig tartó tárolást, miközben nem oldódik ki belőle semmi, ami az élvezeti értéket befolyásolja.

Elértél az oldal aljára, ha kérdésed maradt, akkor írj az info@negyhazmajor.hu-ra vagy tedd össze a kosaradat a gombra kattintva.