„Füstös” húsimádó box 

Újdonság a füstös ízvilág kedvelőinek, húsimádóknak, kolbász fanatikusoknak. 

Ha neked is hiányoznak a disznótoros ízek, ha emlékszel még, hogy milyen a vidéki rokonoktól egy szatyornyi finomsággal hazaérkezni, akkor a füstös box első kóstolásra levesz majd a lábadról. Egy doboznyi füstös finomság díjnyertes sajttal, kézműves csokoládéval és derecskei meggylével.

Megnézem, mi van a dobozban

Miért jó választás a Négyházmajor Füstös box?

Különleges válogatás

Hazai termelők legkiválóbb termékeit kapod kézhez, amelyeket a boltok polcain egyáltalán nem vagy csak nehezen találhatsz meg.

Adalék-és ízfokozómentes

Amellett, hogy a termékeink nem tartalmaznak adalékanyagokat, ízfokozókat még finomak is! Erre Vili séf ízlelő érzéke a garancia, amit az elmúlt 15 év során a legjobb éttermek konyháin fejlesztett tökélyre.

#vegyélhazait

Vásárlásoddal csupa lelkes, hazai kistermelőt támogatsz, akik szívvel – lélekkel készítik termékeiket. A minőséget pedig mi magunk, személyesen ellenőrizzük.

Ingyenes szállítás

Ki sem kell mozdulnod otthonod kényelméből, hiszen Budapest területén belül ingyenesen az ajtódig szállítjuk a dobozodat.

Füstös doboz

Nagyiféle falusi ízek ízlésesen a 21. századi étkezésekre

Örülünk, hogy itt vagy, mert a Négyházmajort te és a hozzád hasonló emberek ihlették.

Azok, akik bármikor belekanalaznának a nagyi gyümölcsöktől mosolygó lekvárjába, falatoznának a vidéki házak pincéjében lógó kolbászból és hűvös, esős időben pár korty házi eperszörppel költöztetnének egy leheletnyi nyarat a szívükbe.

Minden esély megvan rá, hogy szívesen visszatérsz hozzánk, ha

  • rajongsz a piaci hangulatért, illatokért;
  • városiként keresed a falusi ízeket, textúrákat;
  • ínyencként kutatod a kuriózum termékeket (borokat, sajtokat, húsokat);
  • édesanyaként adalékanyagmentes termékeket szeretnél a tányérra tenni.

Reméljük, gyakran benézel hozzánk, rendszeresen megosztod velünk a véleményedet az ételekről és az ötleteidet, amivel a Négyházmajor újabb ízekkel, színekkel lehet szerethetőbb.

Vili séf és a Négyházmajor csapata

Gyakran ismételt kérdések, megnyugtató válaszok

Mikor szállítunk?

Jelenleg négy szállítási napra kérheted a rendelésed kiszállítását:

kedd, szerda, csütörtök és péntek.

A kívánt szállítási napot a pénztár oldalon kiválaszthatod, leghamarabb rendelésed leadását követő második napra.

A választott kiszállítási napon a futár a vásárláskor megadott telefonszámon fog értesíteni körülbelül 30 perccel érkezés előtt. A kiszállítást kedd, szerda, csütörtök és péntek 10 és 18 óra között végezzük.

Hova szállítunk?

Jelenleg Budapest közigazgatási határán belülre, illetve az alábbi településekre vállaljuk a kiszállítást: Érd, Diósd, Törökbálint, Budaörs, Budakeszi, Nagykovácsi, Solymár, Üröm, Budakalász, Pomáz, Dunakeszi, Fót, Mogyoród, Csömör, Kerepes, Kistarcsa, Nagytarcsa, Pécel, Ecser, Maglód, Vecsés, Üllő, Gödöllő, Gyál, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Halásztelek.

Mennyi a szállítás költsége?

Füstös box rendelése esetén Budapest közigazgatási határán belül a csomagod INGYENESen házhoz visszük..

Az agglomerációs településekre a kiszállítás költsége 1800 Ft.

Hogyan tudok fizetni?

Rendelésed bankkártyával fizetheted megrendeléskor a Barion megbízható rendszerén keresztül, vagy futárunknál átvételkor szintén bankkártyával.

A dobozban található termékek meddig őrzik meg a szavatosságukat?

A doboztam található termékek hosszú szavatossági idővel rendelkeznek, sértetlen vákumcsomagolásban hetekig megőrzik a szavatosságukat, de érdemes hűtőben tárolni.

Hogyan érvényesíthetem a garanciámat?

Bízunk a termékeinkben, sőt mi több, mi is rendszeresen fogyasztjuk őket, így biztosan mondhatjuk, hogy magas minőséget kapsz. Ha a csomag kézhezvételét követően a kóstoláskor mégis úgy érzed, hogy nem azt kaptad, amire számítottál, kérlek vedd fel velünk telefonon a kapcsolatot és egyeztetjük a továbbiakat.

Más kérdésem van

Pár kattintásra vagy a megrendelésed leadásától

 

1. Tedd a terméket a kosaradba a lenti gombra kattintással.

2. Menj a virtuális pénztárhoz, válaszd ki a neked legjobb fizetési módot és szállítási napot. bátran hagyj a futárnak hasznos megjegyzést.

3. Küldd el a megrendelésedet és várd izgatottan a kiszállítás reggelét, mert keresni fogunk, hogy pontosítsuk az időpontot.

4. Vedd át a csomagodat, kóstold meg a finomságokat és írd meg a véleményedet.

ŐK MÁR TESZTELTÉK A HÁZTÁJI ÍZEINKET

 

Kiváló minőségű termékek, pontos és megbízható kiszállítással. Eddig minden, amit rendeltünk a Négyházmajortól nagyon finom volt. Alig várjuk az újabb szezonális boxokat és ételeket. Csak így tovább!

Bodoki Ádám

 

Több boxot és prémium terméket is rendeltem már. A Füstös doboz nagy kedvenc,  és ha éppen nincs egy egy termékből, ami lenne a boxban, akkor is egy minőségi termékkel egészítik ki, valamint erről tájékoztatnak is a dobozban, hogy mi miatt. Biztos fogok még rendelni! Nagyon meg vagyok elégedve!

Nagy Rita

 

Köszönjük a gyors kiszállítást. Mai vacsoránk kolbász és tepertős kenyér volt. Mindkettő nagyon ízletes volt. A kolbász kellően csípős, fűszeres. A tepertő szintén kellemes ízű volt. Valószínű legközelebb is Önöktől fogunk rendelni. Köszönjük a finomságokat.

Kiss László

Még hezitálsz? 100%-os elégedettségi garanciát adunk, így csak jól járhatsz!

Bízunk a termékeinkben és biztosak vagyunk benne, hogy a következő kedvenceid lesznek. Ha a kézhezvétel után mégis azt tapasztalod a kóstolásnál, nem azt kaptad, amit vártál és minőségi problémát tapasztalsz, mi vállaljuk, hogy egy telefonos egyeztetést követően visszavesszük a dobozod és visszakapod a vételárát.

Meggyőztetek, kérem a dobozomat!