Céges karácsonyi ajándék négyházmajor 2023

Vegye fel a kapcsolatot kollégánkkal a +36 30 844 9450 számon, rendelje meg még ma a céges karácsonyi ajándékot

Izgalmas finomságok, a Négyházmajor házi ínyencségei
karácsonyi box válogatásban
(alább minden részlet)

Közeledünk az év legvarázslatosabb időszakához, a karácsonyi ünnepekhez. Ezen a meghitt ünnepen szeretnénk különleges ajándékkal örömet szerezni munkatársainknak, partnereinknek. Tudjuk, a napi teendők mellett milyen extra nehézségekkel jár az ötletelés és beszerzés folyamata, főleg az év vége közeledtével, ezért szeretnénk egyszerűsíteni és megoldást kínálni. Segítünk, hogy a szokásos ajándékokon túl valami újat próbálhassanak.

Idén is saját termékeinket válogattuk a karácsonyra szánt ajándékdobozunkba.

  • Hisszük, a legnagyobb odaadással készült, kiváló minőségű, adalékanyag -, mesterséges ízfokozó -, tartósítószermentes élelmiszerek ajándékozása az egyik legalkalmasabb módja köszönetünk kifejezésének. 
  • Tudjuk, hogy a doboz átvétele, kinyitása és tartalmának fogyasztása 100% öröm.

Válasszon az összeállított boxok közül, lepje meg munkatársait, partnereit egy felejthetetlen ízélménnyel.

Elérhetőség céges karácsonyi ajándék információ kéréssel, megrendeléssel kapcsolatban

E-mail: urban.erzsebet@negyhazmajor.hu

Mobil: +36 30 844 9450

negyhazmajor_ceges_karacsonyi_ajandek_deluxe_box_2023

KARÁCSONYI DELUXE BOX

19.950,-Ft

 

Doboztartalmunk az ínyencfalatok kedvelőinek igazi kuriózum, a különleges falatok egy palack 100 %-os meggylé társaságában érkeznek.

Karácsonyi Deluxe Box tartalma

A Dér Juice Meggylé egyedülálló ízélménnyel csábít el kóstolásra. A savanyúbb ízek kedvelői rajongani fognak érte. Minden pohárba napérlelte, finom derecskei gyümölcsök kerülnek.

A klasszikus bejglit alkottuk meg üvegben úgy, hogy minden összetevőt gondosan rétegezve adja ki pontosan azt az látványt és ízélményt, mint amit szeletelve kóstolhatunk egy süteményes tálcáról. Egyetlen különbég csupán, hogy itt egy desszertkanállal kell neki esni a sütinek.

A klasszikus bejglit alkottuk meg üvegben úgy, hogy minden összetevőt gondosan rétegezve adja ki pontosan azt az látványt és ízélményt, mint amit szeletelve kóstolhatunk egy süteményes tálcáról. Egyetlen különbég csupán, hogy itt egy desszertkanállal kell neki esni a sütinek.

Hagyományos parasztsonka zöldfszerekkel, vékony szeletekre vágva a tökéletes reggelihez.

Saját gyártású teljesen adalékmentes kolbászunk a régi gyerekkori békés megyei fűszeres ízvilágot idézi.

A májkrémünk pecsenye és hízott libamáj együttes felhasználásával készült, anélkül, hogy egyetlen E szám köteles összetevőt is tennénk bele. A hízott libamáj darabok mozaikolják a rusztikus krémet, ami a karácsonyi reggeli vagy akár ünnepi vacsora előételének elmaradhatatlan kelléke.

Kellemes ízű, nyugtató teakeverék, amit akár naponta fogyaszthatunk feszültség, kisebb-nagyobb stressz, nyugtalanság oldására, vagy alvászavarok enyhítésére.

A Calico Sticks Assortment ellenállhatatlanul vékony, roppanós csokoládé lapok különleges ízvilágú töltelékekkel gazdagítva, egy elegáns válogatás dobozon belül, mely 5 féle különböző típusú csokoládé Stick-et tartalmaz. Megtalálható benne 2 fajta gyümölcsös karamell kreáció étcsokoládéval házasítva:
> Mangó/Passiógyümölccsel, illetve
> Feketeribizli/Yuzuval.
> Tejcsokoládé sós pisztácia töltelékkel,
> Aranyló színű, karamellizált fehércsokoládé speculoos fűszerezésű krémmel és ropogós hántolt ostyával,
> Végül, de nem utolsó sorban a vonzó színű és vörös gyümölcsökre jellemző ízű Ruby csokoládé Stick-ek
teszik még különlegesebbé ezt a válogatást.

Tökéletes választás minden alkalomra!

negyhazmajor_ceges_karacsonyi_ajandek_box_2023

KARÁCSONYI BOX

12.500,-Ft

 

Némi muníció az ünnepekre, válogatás a Négyházmajor legnépszerűbb termékeiből. A doboz teljes tartalma kézműves, magyar termékekből lett gondosan összeválogatva.

Karácsonyi Box tartalma

A klasszikus bejglit alkottuk meg üvegben úgy, hogy minden összetevőt gondosan rétegezve adja ki pontosan azt az látványt és ízélményt, mint amit szeletelve kóstolhatunk egy süteményes tálcáról. Egyetlen különbég csupán, hogy itt egy desszertkanállal kell neki esni a sütinek.

A klasszikus bejglit alkottuk meg üvegben úgy, hogy minden összetevőt gondosan rétegezve adja ki pontosan azt az látványt és ízélményt, mint amit szeletelve kóstolhatunk egy süteményes tálcáról. Egyetlen különbég csupán, hogy itt egy desszertkanállal kell neki esni a sütinek.

Hagyományos parasztsonka zöldfszerekkel, vékony szeletekre vágva a tökéletes reggelihez.

A Négyházmajor sült padlizsánkrém faszenes grillen sült padlizsánból készült kenegető, zakuszkával. Nem érdemes kihagyni, meg kell kóstolni.

Minőségi adalékmentes tiszta vörösszilva lekvár, ami megédesíti a téli napokat.

Kellemes ízű, nyugtató teakeverék, amit akár naponta fogyaszthatunk feszültség, kisebb-nagyobb stressz, nyugtalanság oldására, vagy alvászavarok enyhítésére.

A gyógyhatású termékként elismert kakukkfű szirupunk alkalmas az immunrendszer erősítésére, a légúti megbetegedések megelőzésére, illetve, ha már megjelent a betegség, remekül oldja a légutakban keletkező váladékot, csillapítja a köhögést, segít orrdugulás esetén és enyhíti a nátha tüneteit.

A céges box választékainkban szereplő minden egyes tétel olyan saját kezűleg vagy ellenőrzött magyarországi kistermelői forrásból beszerzett alapanyagból készült, amiket mi magunk is a családjaink ünnepi asztalára teszünk.

Ez szavatolja legjobban a minőség iránti elkötelezettségünket, azt a szándékot, hogy örömöt és elégedettséget hozzunk partnereink számára is.

Osztozzon szenvedélyünkön, hagyja, hogy a Négyházmajor.hu segítse Önt az üzleti sikerek megünneplésében, minőségi és egyedi céges ajándékokkal.

 

RENDELÉS MENETE

Céges karácsonyi ajándék megrendelését kérjük, email-ben küldje el az urban.erzsebet@negyhazmajor.hu címre vagy keresse kollégánkat a +36 30 844 9450-es telefonszámon.
A megrendelést követően felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy a kiszállítás pontos időpontját és módját egyeztessük.

  • céges megrendelés esetén budapesti címre a kiszállítás 50.000Ft érték felett ingyenes.
  • Minden Budapesten kívül eső címre a budapesti telephelyünktől (1147 Budapest, Miskoci utca 98. – Nem átvevőhely – ) számított 240ft/km díjat számítunk fel, mely összeget az előzetes ajánlatban feltűntetünk.

* Az elkészült, országosan elérhető dobozokat kollégáink összesen egy megadott címre szállítják ki.